Akademickie Centrum Kultury UWM zaprasza 18 maja na koncert The Engeneers Band - jednej z najlepszych orkiestr akademickich w Polsce. W repertuarze będą utwory musicalowe, filmowe, soulowe, hity polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych oraz współczesne przeboje. Orkiestra zaprasza na dynamiczną podróż w różnobarwny świat muzyki.