13 Października 2023


Studencie, pracowniku UWM! Masz rower i chcesz o niego zadbać? Teraz możesz to zrobić zupełnie za darmo. Wystarczy zarejestrować się na odpowiedniej platformie, a serwisanci z Decathlon przeprowadzą diagnostykę Twojego roweru. To nie wszystko, bo osoby, które wezmą udział w akcji, otrzymają również gadżety i zniżki na usługi oraz markowe produkty „z drugiej ręki”.

Z darmowej diagnostyki będzie można skorzystać w soboty, od 14 października do 9 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego sprawdź, jak zapisać się na wybrany termin. 

 

Zarezerwuj swój przegląd 

Termin przeglądu należy zarezerwować poprzez platformę DecathlonGO. Wystarczy wejść na stronę i znaleźć wydarzenie: „Diagnostyka roweru z UWM - Decathlon Olsztyn”. Możesz wyszukać je również po lokalizacji, wpisując Olsztyn. Po wybraniu wydarzenia i rejestracji na platformie wystarczy wybrać termin, wpisać dane osobowe, numer kontaktowy oraz adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Na przegląd zgłaszasz się w wybranym terminie w godzinach 10-18. Pamiętaj – na jedną umówioną wizytę możesz zabrać jeden rower. Weź również ze sobą dokument tożsamości oraz legitymację studencką lub pracowniczą, które pozwolą zweryfikować Twoją rezerwację.

 

 

Przegląd to nie wszystko 

Podczas wizyty w Decathlon serwisanci sprawdzą hamulce, koła, przerzutki, korbę, zębatki i łańcuch. W formularzu spiszą również podpowiedzi, które pozwolą Ci zaplanować potrzebne naprawy. To jednak nie wszystko. Uczestnicy akcji otrzymają firmowe gadżety, bon 10% na cały zakres usług serwisu oraz bon z 10% zniżki na produkty w stacjonarnym asortymencie Second Life, które będzie można wykorzystać do końca 2023 roku. 

 

 

Zrównoważona współpraca UWM 

Decathlon dbał już o rowery naszych studentów i pracowników podczas wydarzenia w Kortowie z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Wspólne działania podejmowane są w ramach współpracy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z otoczeniem gospodarczym. 

Wspieranie ekomobliności to cel zarówno marki Decathlon, jak i UWM. Dzięki takim akcjom społeczność akademicka ma szansę zadbać o swoje zdrowie, zmieniając środek dojazdu do pracy z auta na rowery, a także dać życie produktom z drugiego obiegu. 

Rodzaj artykułu