Przed nami ostatnie dwa tygodnie kampanii wyborczej. Już 15 października będziemy głosować na kandydatów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Do skorzystania z przywileju udziału w wyborach zachęca m.in. Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ze stanowiskiem której zgadza się także Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.
O tym, dlaczego warto skorzystać z prawa do głosowania, mówi dr Karolina Tybuchowska-Hartlińska z Instytutu Nauk Politycznych UWM.
O tym, dlaczego warto skorzystać z prawa do głosowania, mówi dr Karolina Tybuchowska-Hartlińska z Instytutu Nauk Politycznych UWM.