Komisja ds. Równości Szans oraz Rzecznik ds. Równości Szans Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszają do udziału w II edycji konkursu „Nauka dla równouprawnienia”. To wyjątkowa okazja, by swoją pracą dyplomową, naukową lub artystyczną przyczynić się do budowania równości i dostępności w środowisku akademickim. Prace można zgłaszać do 15 września.