• Zmniejsz rozmiar czcionki

Wizyta promocyjna dr Anny Pytasz-Kołodziejczyk w Zespole Szkół Licealnych w Morągu

Wizyta promocyjna dr Anny Pytasz-Kołodziejczyk na Dniu Nauki pod hasłem "Wybierzmy przyszłość" w Zespole Szkół Licealnych w Morągu - 15.02.2017 r.

W dniu 15 lutego 2017 r. dr Anna Pytasz-Kołodziejczyk uczestniczyła wraz z koordynatorkami kierunku Lingwistyka w biznesie UWM dr Magdaleną Makowską (Katedra Filologii Germańskiej UWM) i dr Barbarą Kozak (Instytut Słowiańszczyzny Wschodniej UWM) w Dniu Nauki pod hasłem "Wybierzmy przyszłość" organizowanym przez Zespół Szkół Licealnych w Morągu. Młodzieży zaprezentowano ofertę kształcenia przygotowaną przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UWM oraz Wydział Humanistyczny, a także wykład nt. obyczajowości w XVI – wiecznej Polsce i Litwie.

Dziękujemy za zaproszenie Dyrekcji oraz za miłe przyjęcie Nauczycielom i Uczniom. Mamy nadzieję powitać wielu z Was w progach naszego Wydziału w nowym roku akademickim, jako studentów.

dr Anna Pytasz-Kołodziejczyk

Instytut Historii