Rekrutacja wrześniowa

INSTYTUT HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą kształcenia
  • KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - HISTORIA.
  • KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE.
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

NOWY KIERUNEK - WOJSKOZNAWSTWO!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - Wojskoznawstwo.

Instytut Historii
i Stosunków
Międzynarodowych
. ul. Kurta Obitza 1
tel./fax 89 527 36 12 historia.human@uwm.edu.pl

Dyżur w dniu 25 września został przeniesiony na 2 października g. 11.30 14.30
  • Ogłoszenie

Z powodu wyjazdu na sesję naukową odwołuje konsultacje w dniu 25 września Norbert Kasparek
  • Studenci I roku, I stopnia

11 października w czwartek br. o godz. 18:30-20:00 w Auli Dietrichów odbędzie się jednorazowe, obowiązkowe Szkolenie z praw i obowiązków studenta. Dotyczy studentów I roku I stopnia, kierunku: historia, stosunki międzynarodowe i wojskoznawstwo.
  • Ogłoszenie

Konsultacje dr hab. Anny Pytasz-Kołodziejczyk z dnia 25 września 2018 r. (wtorek), zostają przełożone na dzień 24 września 2018 r. (poniedziałek) w godz. 9.00-12.00.

Dr hab. Sławomir Augusiewicz odwołuje konsultacje w dn. 25 września 2018
  • Ogłoszenie

Konsultacje dr Anny Żeglińskiej do dnia 5 października b.r. zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego.
  • Uwaga!

Od 1.11.2017 aktualny harmonogram wykładów z Etykiety będzie widoczny na stronie internetowej Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych w zakładce ETYKIETA HARMONOGRAM.  Będą to informacje dla studentów, którzy nie uczestniczyli w wykładach ze swoją grupą.